長友佑都のインスタグラム(yutonagatomo55) - 7月3日 23時50分


İki buçuk yıl önce, Galatasaray’a gelirken bu güzel kulüple kupalar kazanmak ve kulübün tarihinde kendime yer edinmek istiyordum. Bugün Türkiye’den ayrılırken, geride sadece kazanılan kupaların değil; bu sürede elde edilen sağlam dostlukların, asla sona ermeyecek bir sevginin olduğunu görüyorum.

Ve bu beni, kazandığımız kupalardan veya madalyalardan daha mutlu ediyor...

Galatasaray’da bulunduğum her anda büyük ailemizin bir parçası olduğum duygusunu hissettim. Bu ailede, ne zaman bir ihtiyacınız olsa sizin için yardıma hazır biri vardır. En mutlu anlarınızı beraber yaşarsınız ama yere düştüğünüzde de hep birlikte ayağa kalkarsınız.

Dün son antrenmanıma çıktığımda, bir an için dahi olsa bunlara veda ettiğimi sanmıştım ama tüm gün bana gösterdiğiniz sevgi, bunu hayatım boyunca taşıyacağımı yeniden hatırlattı. Galatasaray’ın büyüsü de bu sanırım. Bir kez bu ailenin bir parçası olduğunuzda, hayatınızın sonuna dek bunu yaşıyorsunuz.

Bu akşam, ülkeme geri dönüyorum...

Müteşekkir olduğum insanların listesi çok uzun. Ancak hocam Sayın Fatih Terim’e, bana her zaman bir baba gibi yaklaştığı için teşekkür etmek isterim. Son antrenmanım öncesi yaptığı konuşmayı asla unutmayacağım. Başkan Sayın Mustafa Cengiz’e, Sayın Abdurrahim Albayrak’a, tüm kulübe, teknik heyetimize, takım arkadaşlarıma, Florya’da her zaman yardıma hazır kulüp çalışanlarımıza, dünyada eşi olmayan büyük taraftarımıza ve Türk halkına minnettarım. Bana ve aileme her zaman nazik davrandınız.

Hayatımın geri kalanında kalbim sarı ve kırmızı ile atacak, sizi asla unutmayacağım...

Hepinizi çok seviyorum,

Yuto
[BIHAKUEN]UVシールド(UVShield)

>> 飲む日焼け止め!「UVシールド」を購入する

96,934

2,901

2020/7/3

長友佑都を見た方におすすめの有名人

長友佑都の人気のインスタグラム