ズザンナ・ヤカボスのインスタグラム(zsuzsubell) - 4月11日 16時05分
ellenszer az esőre. mondjuk egy esőkabát sem árt ☔️🌂 #azesernyőtutlom
[BIHAKUEN]UVシールド(UVShield)

balogher0817
Drága Zsu! Bevallom, az esernyőt én sem szeretem, mondjuk az esőt sem. Viszont egy ilyen helyen szívesen eláznék. ???

norbertgolyan
a legjobb ellenszer egy meleg ágy,az ilyen klassz sportolók a pihenést is megérdemlik!?

anandupkumar
It will be great if you come live for some time

colinnair
No doubt.. Tranquility and Peaceful ❤️❤️❤️

aracsisziszi
Szívesen befogadnálak az ernyőm alá ?❤️

zsuzsubell
@attila_cyclingmania az már megvolt..
>> 飲む日焼け止め!「UVシールド」を購入する
1,527
11
2019/4/11
